7 סיבות שבגללן כדאי לכם לבחור במערכת אזעקה אלחוטית

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
מערכות אזעקה הן בין הכלים החזקים והאפקטיביים הקיימים בשוק מוצרי האבטחה. מערכות אזעקה משמשות להגנה על הבית בעזרת שילוב של כמה גורמים: הרתעת פורצים שיעדיפו לא להתעסק עם בית מוגן, יצירת רעש שיסב את תשומת לב העוברים והשבים למתרחש, העברת מידע בזמן אמת לבעלי הבית וחיבור למוקד אבטחה שיגיע למקום במידת הצורך.
מערכת אזעקה ריסקו

תוכן עניינים

השאירו פרטים כאן וקבלו ייעוץ חינם

מערכת אזעקה אלחוטית או קווית?

שוק האזעקות מציע שני סוגים מרכזיים של אזעקות: אזעקה קווית ואזעקה אלחוטית – כלומר, מערכת שמחוברת בחוטים לקירות הבית או מערכת שפועלת על בסיס רשת אלחוטית בלבד. בעוד בעבר המערכות הקוויות נחשבו למערכות האמינות ביותר, כיום נכנסו לשוק לא מעט שחקניות חדשות שמציעות מערכות אזעקה אלחוטיות לבית אמינות מאוד. אז למה שווה לכם לבחור במערכת אזעקה אלחוטית לבית שלכם?

תשתית 

קודם כל, מפני שהתקנת אזעקה אלחוטית תחסוך לכם המון בלגן. אם אתם בונים בית מאפס ניתן להוסיף קווי אזעקות בתוך הקירות, אך במידה ואתם נכנסים לבית קיים ורוצים להתקין אזעקה – אזעקה קווית תדרוש מכם לחפור בקירות או להצמיד אליהם חוטים בשביל תוצאה טובה. עסק יקר, ארוך, מלכלך ולא אסתטי. מערכת אזעקה אלחוטית, לעומת זאת, דורשת מקסימום וויי-פיי וחיבור לחשמל או סוללות חזקות. הרבה יותר פשוט ונגיש לרובם המוחלט של משקי הבית הפרטיים.

פגיעות

כמובן שאף מערכת אזעקה לא מוגנת לחלוטין מ-100% של הפגיעות, אך יש דירוג ברור ביניהן: במערכת אזעקה קווית מספיק שיגזרו את החוטים שלה כדי שהמערכת תפסיק לעבוד (ובינתיים נוצר נזק משמעותי). לעומת זאת, באזעקה אלחוטית קשה לפגוע מאחר ויש לה מעט מאוד רכיבים פיסיים בשטח.

חיבור לטלפון

הפורצים מנסים להיכנס, המערכת קלטה אותם, ומה עכשיו? במערכת אזעקה אלחוטית, בזכות החיבור לאינטרנט, קל לממש אופציה חשובה: חיבור דרך אפליקציה למערכת האבטחה, כך שתקבלו את ההתראות בזמן אמת ותוכלו לנהל את המצב גם מרחוק.

מודולריות

מאחר והמערכת האלחוטית לא מוגבלת על ידי חוטים פיסיים, ניתן להרחיב אותה כמעט ללא הגבלה: להוסיף חיישנים ואזורים חדשים, להגדיר תהליכים ולבצע התניות, בלי לשנות את התשתית.

חיישנים 

אמרנו הוספת חיישנים? בבקשה: תוכלו להרחיב את המערכת עם חיישני שריפה, חיישני נזילות, חיישני דליפת גז ועוד, כדי לגרום למערכת לענות על כל צרכי ההתראות שלכם.

קלות שימוש

מאחר ומערכות האזעקה האלחוטיות הן מהחדישות בשוק, הן גם נותנות דגש על חווית משתמש חיובית ועל קלות שימוש והתקנה. בעוד התקנה וחיווט מערכת קווית ידרוש טכנאי בכל פעם, קל מאוד להגדיר ולהתקין חלקים מהמערכת האלחוטית בעצמכם.

גם בבית שכור

לבסוף, תשמחו לשמוע שמאחר והמערכת מודולרית – קל להתקין אותה בכל מקום והיא מסוגלת לנוע ממקום למקום. לכן, אם נכנסתם לבית שכור ואין בו מערכת אזעקה מובנית, אין שום בעיה. פשוט קנו מערכת אזעקה אלחוטית ותוכלו להעביר אותה איתכם גם לבית הבא.

בואו נישאר בטוחים, ביחד!

השאירו פרטים וקבלו ייעוץ חינם ממתקין מערכות אזעקה

שתפו:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מאחורי אתר safety

אתר safety משתף פעולה עם מותגים וחברות בתחום אבטחת הבית על מנת לתת לכם את כל המידע הנחוץ לאבטחת הבית.

כתבות אחרונות

קבלו הצעת מחיר להתקנת מערכת אבטחה ביתית

צריכים עזרה לבחור?

קבלו הצעת מחיר מותאמת אישית לצרכים שלכם

הביטחון שלכם חשוב לנו

השאירו פרטים וקבלו ייעוץ חינם למערכת אבטחה לבית

מלאו את השאלון החכם שלנו וקבלו הצעת מחיר מדויקת לצרכים שלכם.

מצלמות אבטחה לעסק? לחץ כאן

צריכים עזרה? לחצו כאן