מיגון לעסק | כך תמגנו את העסק ותמנעו את הפריצה הבאה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
ניהול עסק היא משימה לא פשוטה בכלל, בין אם העסק דורש שתבצעו מספר רב של משימות בעצמכם או שתנהלו מספר עובדים שיעשו זאת בשבילכם. סידור ניירת, שליחת מיילים והעברת דוחות לרשויות גוזלים לא מעט מהזמן שלכם. אחת המשימות שנדחקת תמיד לפינה עקב חוסר זמן היא מיגון העסק. אתם כל כך עייפים בסוף יום העבודה ולכן מחליטים להשאיר את ההגנה לעסק לבורא עולם… קל להתעלם מהצורך במיגון לעסק ולחשוב שאם קיימים כל כך הרבה עסקים סביבכם, אז למה שיפרצו דווקא לעסק שלכם? אבל למרות כל התירוצים והדחיות, הגנה לעסק תחסוך לכם הרבה דאגות, תוזיל את הביטוח ותבטיח לכם שהמאמצים שלכם לא יירדו לטמיון. אנחנו מאמינים שהגנה לעסק צריכה להיות פרקטית וללכת יד ביד עם שאר המשימות המנוהלות אצלכם בעסק. אז מה דורש מיגון טוב לעסק? באילו מערכות מיגון העסק כדאי להצטייד? אנחנו כאן כדי להסביר.
מוקד אבטחה לעסק

תוכן עניינים

השאירו פרטים כאן וקבלו ייעוץ חינם

למה חשוב למגן את העסק?

מיגון העסק היא משימה חשובה ביותר שיש לבצע בהקדם ולא לדחוק לתחתית הטבלה מהסיבות הבאות:

 1. דרישת חברות הביטוח – חברות הביטוח דורשות קיום של מערכות הגנה לעסק. בנוסף לכך, הגנה לעסק ברמה גבוהה תוריד את רמת הסיכון של חברת הביטוח ולכן תוזיל את מחיר הביטוח. 

 1. הגנה מפני פורצים ומפגעים – לא משנה אם המחסנים שלכם מלאים בציוד בשווי מאות אלפי שקלים או שיש לכם ניירת חשובה ומסווגת, אתם לא רוצים שאנשים שלא קשורים לעסק יחדרו אליו וחס וחלילה יגנבו משהו.

 1. הגנה מפני שריפות ואסונות – אחת מהצרות הנפוצות ביותר בעסקים היא שריפה. מערכות הגנה לעסק הכוללות גלאי עשן יכולות להתריע במידה ופרצה שריפה.

 1. פיקוח על עובדים – מערכות הגנה לעסק הכוללות מצלמות אבטחה לעסק תאפשר לכם ניטור 24/7 של המתרחש בעסק שלכם על מנת לפקח שהעובדים שלכם אכן מבצעים את עבודתם ולא גונבים או פוגעים ברכוש. 

אילו מערכות מרכיבות הגנה לעסק ברמה גבוהה?

כדי שחברות הביטוח יקבעו שמיגון העסק שלכם הוא ברמה גבוהה ויוזילו עבורכם את מחיר הביטוח, עליכם לכלול את המערכות הבאות:

 1. מערכת גילוי אש ועשן – חובה להתקין מערכת גילוי אש ועשן על פי התקן הישראלי. באמצעות מערכות אלו תוכלו להתמודד במהרה עם פריצה של שריפה ולמנוע את התפתחותה על מנת למנוע נזקים. ניתן להתקין את המערכת גם בתוך לוחות חשמל כדי למנוע התחשמלות. 

 1. מערכת כריזה – במקרה של שריפה, או בכל צרה אחרת, תוכלו להתריע לעובדים בעסק באמצעות מערכת הכריזה. בנוסף, תוכלו להשתמש במערכת הכריזה גם כדי להשמיע מוסיקה במהלך יום העבודה בשביל להנעים לעובדים את הזמן, או בשביל להודיע הודעות. אז למה לא בעצם?

 1. מצלמות אבטחה – באמצעות התקנת מצלמות אבטחה תוכלו לנטר במהלך כל שעות היממה ולעקוב אחרי מה שקורה בעסק שלכם במהלך יום העבודה או לאחר שהעסק מתרוקן מאדם והוא הופך לטרף זמין עבור פורצים. חשוב שמצלמות האבטחה יותקנו בצורה חכמה המנטרת שטח רב ללא חלקים מתים. חלק ממצלמות האבטחה מאפשרות לבעל העסק לצפות במתרחש היישר מהסמארטפון באמצעות אפליקציה ייעודית. 

 1. מערכת אזעקה – מערכת האזעקה מחוברת למצלמות האבטחה והיא מספקת התראה לבעל העסק במידה והתרחשה פריצה. קיימת מערכת אזעקה חוטית, אלחוטית או משולבת. 

 1. מערכת בקרת כניסה – אתם רוצים להיות בטוחים שלעסק שלכם תהיה גישה אך ורק לאנשים שאתם בחרתם באופן אישי. באמצעות מערכת זו העובדים יוכלו להכנס לבית העסק באמצעות קודן, העברת כרטיס מגנטי או קורא ביומטרי. 

 1. מערכת הגנת סייבר – בשנים האחרונות חברות רבות שומרות על הנתונים שלהם במחשבים ומשתמשים בשירותי ענן על מנת לגבות את אותם הנתונים. בנוסף, מערכות שונות יכולות להיות מסונכרות למחשבים. במידה והמחשבים שלכם לא יהיו בעלי מערכת הגנת סייבר הם יהפכו לטרף עבור האקרים שיוכלו לפרוץ למחשב שלכם מרחוק, להפיל את כל מערכות ההגנה ולגנוב חומרים יקרי ערך. 

כיצד נבחר מתקין טוב?

מעבר לסקר השוק שתמיד כדאי לבצע לקראת היעזרות בשירותיו של איש מקצוע, חשוב שתוודאו שהמתקין מודע לתקן הישראלי לגבי התקנת גלאי האש והעשן, ושהוא מודע לדרישות חברות הביטוח. לפני תחילת העבודה יגיע המתקין אליכם לבית העסק ויבצע הערכה לגבי סוג המערכות והיקף העבודה. נפרט כעת על השלבים המקדימים הללו כדי שתדעו כי הוא ביצע את כולם וכי מערכות ההגנה לעסק שלכם יתאימו לשטח, למיקום ולמבנה:

 1. מיקום בית העסק – למיקום בית העסק השפעה ישירה על אופי מיגון העסק אותו תצטרכו. אם העסק שלכם ממוקם בפרבר רגוע, תצטרכו הגנה לעסק בהיקף קטן ביחס לבית עסק הממוקם באזורים פחות סימפטים. 

 1. גודל בית העסק – במידה והעסק שלכם משתרע על שטח רב, תצרכו מערכות הגנה לעסק בהיקף גדול יותר עם מצלמות אבטחה רבות. לעומת זאת אם העסק שלכם יושב על שטח מצומצם, כך מיגון העסק יהיה בהיקף מצומצם יותר. 

 1. מבנה – אם העסק שלכם יושב בבניין ישן הוא לרוב לא לא יהיה מצויד באמצעי מיגון בסיסיים, לכן מיגון לעסק בבניין כזה יהיה מסיבי יותר ובעלות גבוהה יותר. בנוסף לכך, אם העסק שלכם יושב בניין משרדים תצטרכו מספר רב של מצלמות, אזעקה שתחובר לכל הכניסות לבניין וחיבור מצלמות האבטחה לחדר הבקרה. 

הגנה לעסק היא אכן משימה לא פשוטה שטומנת בחובה משתנים רבים. אנחנו כאן כדי לעזור לכם להגיע לעסק מאובטח וממוגן, עם כל המידע שצריך. יש לכם שאלה? אל תהססו ליצור איתנו קשר! 

שתפו:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מאחורי אתר safety

אתר safety משתף פעולה עם מותגים וחברות בתחום אבטחת הבית על מנת לתת לכם את כל המידע הנחוץ לאבטחת הבית.

כתבות אחרונות

קבלו הצעת מחיר להתקנת מערכת אבטחה ביתית

צריכים עזרה לבחור?

קבלו הצעת מחיר מותאמת אישית לצרכים שלכם

הביטחון שלכם חשוב לנו

השאירו פרטים וקבלו ייעוץ חינם למערכת אבטחה לבית

מלאו את השאלון החכם שלנו וקבלו הצעת מחיר מדויקת לצרכים שלכם.

מצלמות אבטחה לעסק? לחץ כאן

צריכים עזרה? לחצו כאן