מצלמות אבטחה עם ראיית לילה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
בשנים האחרונות אנו עדים להתפתחות שוק המצלמות בקצב מסחרר. תוך כמה עשרות שנים עברנו ממצלמות גדולות ומסורבלות למצלמות קטנות במיוחד החבויות במכשיר הסמארטפון שלנו. בתוך המכשיר הקטן שנכנס לנו בקלות אל הכיס, נמצאות כיום מצלמות באיכות גבוהה במיוחד היכולות לתעד פרטים רבים ומגוונים. לרוב אנחנו נוטים לחשוב כי מצלמות נועדו לתעד את הרגעים השמחים והמצחיקים של החיים, אך לפעמים נרצה להשתמש במצלמות כי להתריע ולהרתיע. אחד הכלים הכי חשובים כאמצעי הרתעה וביטחון בקרב עסקים הן מצלמות אבטחה עם ראיית לילה.
מצלמת שיאומי עם ראיית לילה מתקדמת

תוכן עניינים

השאירו פרטים כאן וקבלו ייעוץ חינם

מצלמות אבטחה עם ראיית לילה מנטרות במשך 24 שעות ביממה את האזור המצולם תוך מעקב וידיאו באמצעות טכנולוגית IP – כלומר, שידור וידיאו המשתמש בפרוטוקול אינטרנטי פתוח למטרות צילום וניטור. המצלמות ממוקמות במיקום אסטרטגי עליו תחליטו ביחד עם מתקין המצלמות, ומנטרות בזמן אמת את כל המתרחש. 

מאפייני מצלמות אבטחה עם ראיית לילה

מצלמות אבטחה עם ראיית לילה מסוגלות להבחין באור תת אדום שאותו בני האדם לא מסוגלים לראות, וכך מצליחות לספק עבורנו צילום מספיק ברור בשעות החשיכה. מצלמות אלו נאמנות למציאות ומשדרות במהלך היום תמונות צבעוניות, ובשעות החשיכה משדרות תמונות בשחור לבן. תוכלו לנטר מספר מצלמות בו זמנית ולשלוט על הגדרות שונות כמו סיבוב, הטייה, זום וכדומה. מצלמות אבטחה עם ראיית לילה עובדות על בסיס גלאי תנועה, או בשילוב חיישני תנועה היכולים לעבוד לפי לוח זמנים מוגדר אותו תקבעו. ברגע שהמצלמות יזהו תנועה בשעות אותן הגדרתם, הן יוכלו לשלוח אליכם התראה באמצעות דוא"ל או הודעה, להפעיל אורות הרתעה, להפעיל אזעקה מחרישת אוזניים או להפעיל כל אופצית תגובה אחרת שתבחרו. בנוסף, בעת קבלת תנועה הן חוסכות שטח אחסון בכונן הקשיח ומקלות על הצפייה בהקלטות. 

מתי כדאי להצטייד במצלמות אבטחה עם ראיית לילה

קיימים מקרים רבים בהם תרצו לבחור במצלמות אבטחה עם ראיית לילה. מצלמות אלה יתאימו לבעלי עסקים קטנים, בעלי עסקים גדולים, ואף לאנשים פרטיים. חלק מהמקרים בהם כדאי להתקין מצלמות אבטחה עם ראיית לילה הם:

  • אתם בעלי עסק הדורש השגחה מסביב לשעון אך אין בידכם מספיק כוח אדם.

  • בידכם שטח רב במיוחד הדורש ניטור כללי של כל המקום, ותרצו לקבל תמונה מלאה ככל האפשר.

  • אתם מעסיקים עובדים ותרצו להבטיח את ביטחונם, במיוחד בשעות מאוחרות העלולות להביא עמן מפגעים מפוקפקים.

  • אתם גרים בבית פרטי רחב ידיים ותרצו להבטיח את ביטחון ממונכם ואת ביטחון יושבי הבית בשעות הלילה.

  • העסק שנמצא בבעלותכם בעל תנועת אנשים ערה במיוחד במהלך היום, ותרצו להיות בטוחים שאף אחד מהם לא יוכל לגנוב או לפגוע ברכוש שבבעלותכם במהלך הלילה לאחר שהוא ניצל את כמות האנשים כדי לסקור את האזור בשעות היום.

בשורה התחתונה, תרצו להיות בטוחים שהנכס שלהם מאובטח בכל שעות היממה, וכי בשעות החשיכה עדיין תוכלו לקבל ניטור ברור של כל המתרחש בסביבה. מצלמות אבטחה עם ראיית לילה יתרמו רבות לשקט הנפשי ולביטחון הרכוש שלכם. הן כלי הרתעה מושלם לכל פורץ או מפגע – מאחר וברגע שפורץ יבחין במצלמות הוא יחשוב פעמיים אם ירצה לפגוע ברכושכם. הקלטות המצלמה מהוות ראיות בעלות כוח רב במידה ותצטרכו להיקלע לעימות משפטי במקרה של פריצה או גניבה. 

כולנו יודעים כי תמונה שווה אלף מילים, וידע זה כוח! כאשר השליטה בממשק יכולה להתבצע מכל מחשב, מכשיר סמארטפון, או טאבלט עם חיבור אינטרנט, תוכלו לפקח על כל דבר מכל מקום בו אתם נמצאים.

למה כדאי לשים לב בזמן התקנת מצלמות אבטחה עם ראיית לילה

חשוב לציין שכדי להתקין מצלמות אבטחה עם ראיית לילה תצטרכו להיעזר במתקין מצלמות מקצועי, שיחד איתו תוכלו להחליט על מיקום אופטימלי של מצלמות האבטחה כדי שתוכלו להפיק את המיטב מהשימוש בהן. אם תחליטו להתקין מצלמות אבטחה עם ראיית לילה עבור הנכס שבבעלותכם, יש מספר גורמים בהם כדאי להתחשב:

  • בראש ובראשונה – מיקום נכון. תרצו להציב את המצלמות במיקום אסטרטגי כדי שיתפסו כמה שיותר מן השטח הנתון תוך צמצום מקסימלי של נקודות ופינות מתות בטווח הראייה.

  • התחשבות בתנאי מזג האוויר בעת מיקום המצלמות. מצלמות אבטחה עם ראיית לילה עמידות בדרך כלל בטמפרטורות בטווח של 0-120 מעלות. בתנאי מזג אוויר קיצוניים תרצו להציב את המצלמות בתוך תיבות אחסון העמידות בפני התנאים הללו. שימו לב כי קיימות תיבות אחסון המסוגלות לספק חימום או קירור, במידה ותרצו להציב את המצלמות בתנאים קיצוניים במיוחד.

  • עדשות המצלמה עלולות להתלכלך עקב אבק ורטיבות, דבר שחד משמעית יפגע בראות המצלמה, שבסופו של דבר תספק עבורכם תיעוד העלול להיות לא שימושי. לכן מומלץ להתחשב בתנאי הלכלוך באזור ולהתקין מצלמות עם סוככים מתאימים ובמיקום פחות חשופים.

  • התחשבות בוונדליזם ומפגעים. מצלמות אבטחה עם ראיית לילה עלולות להוות מטרה עבור מפגעים. כדאי להציב את המצלמות במיקום קשה להשגה, או בארון קשיח החסין לפגיעות וחבלות. מתקין מצלמות מקצועי יוכל להשתמש בסוגר הרכבה, תעלות סגורות, או הרכבה על פני משטח. מצלמות אבטחה עם ראיית לילה בעלות בינה חכמה יכולות לשלוח התראה כאשר מתרחשת פגיעה או חבלה במצלמות. 

  • הרתעה מול התראה. בחלק מהמקרים, עצם קיום מצלמות אבטחה עם ראיית לילה יהווה מקור הרתעה מושלם עבור מפגעים. מיד כאשר יבחינו במצלמות הם יוותרו על אפשרות הפריצה או הפגיעה. במקרים אחרים המפגעים לא יהססו לפגוע ברכושכם למרות קיום המצלמות במקום, ואז תרצו לקבל התראה מיידית על המצאות גורם זר בנכס שלכם, על מנת שתוכלו לקחת החלטה מהירה ונכונה לגבי אופי הטיפול הנדרש.

לסיכום, מצלמות אבטחה עם ראיית לילה הן כלי חשוב מאוד להבטחת הביטחון של הנכס או הרכוש שלכם. בעזרתם תוכלו לקבל ניטור וידיאו באיכות גבוהה בכל שעות היממה, שיהווה עבורכם מקור מידע חשוב במקרה של פריצה או גניבה. רוב הפריצות והגניבות מתרחשות בשעות החשיכה, ומצלמות אבטחה רגילות אינן יכולות לייצר עבורנו תמונות מספיק חדות של המתרחש בסביבה. מצלמות אבטחה עם ראיית לילה יצלמו באיכות גבוהה בשחור לבן בשעות הלילה, כך שתוכלו לדעת באופן מדויק מה מתרחש בנכס שלכם שבעה ימים בשבוע, עשרים וארבע שעות ביממה. 

רוצים להתקין מצלמות אבטחה עם ראיית לילה? השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם עם הצעה משתלמת:

שתפו:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מאחורי אתר safety

אתר safety משתף פעולה עם מותגים וחברות בתחום אבטחת הבית על מנת לתת לכם את כל המידע הנחוץ לאבטחת הבית.

כתבות אחרונות

קבלו הצעת מחיר להתקנת מערכת אבטחה ביתית

צריכים עזרה לבחור?

קבלו הצעת מחיר מותאמת אישית לצרכים שלכם

הביטחון שלכם חשוב לנו

השאירו פרטים וקבלו ייעוץ חינם למערכת אבטחה לבית

הביטחון שלכם חשוב לנו ❤

השאירו פרטים וקבלו ייעוץ חינם למצלמות אבטחה לבית

מלאו את השאלון החכם שלנו וקבלו הצעת מחיר מדויקת לצרכים שלכם.

מצלמות אבטחה לעסק? לחץ כאן

צריכים עזרה? לחצו כאן