תנאי שימוש

תנאי שימוש באתר safety

1. קדימון:

א. אתר "safety-home.org" (להלן "האתר") הוא אתר עצמאי אשר משמש כפלטפורמה של חוות דעת וביקורות על מוצרים ושירותים בתחום האבטחה.

ב. כל גולש באתר (להלן "המשתמש") מאשר כי קרא ואישר את תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות באתר.

ג.  השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים למשתמש באתר עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.

ד. הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

2. קניין רוחני:

א. האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר "safety-home.org". ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר "safety-home.org".

ב. בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

3. תוכן האתר:

א. אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא תהיה שום טענה/פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות/הורדת האתר.

ג. התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של "safety-home.org" ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

3. שותפים:

א. אתר "safety-home.org" הוא אתר המשמש כפלטפורמת חיבור בין "המשתמש" למוצרים ובעלי מקצוע בתחום האבטחה. לכן חלק מהקישורים הנמצאים באתר יובילו לאתרי שותפים.

ב. בנוסף אתר "safety-home.org" בודק וחוקר בעלי מקצוע בתחום האבטחה ומפרסם את בעלי המקצוע הנבחרים לפי בחירתו בלבד.

ג. לא תאה אחריות כל שהיא על אתר "safety-home.org" ומי מבעליו על שום מוצר או שירות אשר נרכש דרך אתרי השותפים שלנו או מבעלי המקצוע אשר מפורסמים באתר.

ד. חוות הדעת של גולשים אשר מפרסמים באתר את חוות הדעת שלהם עוברות בדיקת ספאם ולאחר מכן עולות לאתר.

4. ניהול משתמשים ומבקרים באתר:

א. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת ה ip של המחשב שלו, כתובת ה MACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספר תירוץ אשר מקובל על הגולש.

5. גילוי נאות:

א. באתר זה עשוי להיות לעשות שימוש בקבצי קוקיז ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.

ב.  בכוונת הנהלת האתר כי האתר ושירותיו יהיו זמינים בכל עת. יחד עם זאת אין ביכולת הנהלת האתר להתחייב לזמינות רצופה ללא תקלות וללא "נפילות". כמו כן רשאית הנהלת האתר להפסיק את השימוש באתר מעת לעת לצורכי תחזוקתו וארגונו.

ג. האתר ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא ישאו בכל נזק ישיר, עקיף ו/או אחר שנגרם ו/או ייגרם למשתמש או לצד שלישי, כתוצאה משימוש באתר. תהא עילת התביעה אשר תהא, לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא.

5. אזור שיפוט:

א. בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלתה מחלוקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.

הביטחון שלכם חשוב לנו

השאירו פרטים וקבלו ייעוץ חינם למערכת אבטחה לבית