למה אינטרקום לתינוק חשוב כל כך?

לקבלת הצעת מחיר ללמה אינטרקום לתינוק חשוב כל כך?

את המכשיר הנקרא אינטרקום לתינוק (או מוניטור לתינוק, או בייבי מוניטור…) אתם כנראה מכירים אם זכיתם ללדת תינוק ולהיכנס לעולם ההורות המופלא. כל הורה חדש מוצף באינספור המלצות, מאיך להאכיל את התינוק עד איך לשמור עליו כשהוא ישן. אינטרקום לתינוק הוא עוד נושא עליו אוהבים לדבר ולהמליץ מסיבה מרכזית אחת: הוא מכשיר קריטי שיכול להציל חיים, לא פחות.

אינטרקום לתינוק

אינטרקום לתינוק הוא דוגמה נהדרת לדרכים בהן הטכנולוגיה יכולה לשפר את החיים שלנו לטובה. כמו שקוצבי לב העלו את תוחלת החיים של חולי לב, כך הבייבי מוניטור משתמש בטכנולוגיה פשוטה מעולם האבטחה כדי לבטח את התינוק שלכם ממקרים בעייתיים שעלולים להיווצר במהלך השינה: קוצר נשימה, חנק מפליטה, סיבוך בשמיכות, דום שינה וכו'.

תינוקת ישנה בעריסה

 

איך הוא עושה את זה?

מוניטור נשימתי משתמש בחיישנים שפועלים על בסיס תנועה, טמפרטורה וראייה. החיישן מוצב מתחת למזרן, ליד המיטה או מוצמד לחיתול, ומתריע במקרים שונים כשהתינוק מפסיק לנשום או נקלע למצוקה.

תינוק שמפסיק לנשום פעמים רבות במהלך הלילה רצוי להביא לבדיקה, בה הוא ייבדק למקרה של אי בשלות נשימתית, ייכנס לקבוצת סיכון וההורים יונחו להשתמש במוניטור ייעודי למצבים אלו.

בנוסף לשימוש מציל החיים, המוניטור משמש כאמצעי תקשורת נהדר להורים שמעוניינים להשגיח על מצב התינוק כשהם נמצאים באזור אחר. מוניטור לתינוק עם מצלמה מאפשר לבדוק שהמוצץ נמצא בפה התינוק, לבדוק שהשמיכות מסודרות ושהתינוק נמצא בתנוחה בטוחה. מוניטור עם אינטרקום דו כיווני מאפשר לשמוע בכי ולהגיע להרגיע את התינוק או לדבר אליו מרחוק.

כל התכונות האלו מסייעות להורים לבצע ניטור מתמיד של מצב התינוק ולוודא שהוא ישן בצורה הטובה ביותר למניעת מקרי חירום ומוות בעריסה. גלאי הטמפרטורה יתריע במקרה של קור או חום קיצוניים בחדר, בדיקת תנוחת התינוק תעזור לשמור על הנשימה שלו וכך גם התראת הפסקות נשימה.

פיצ'רים מומלצים באינטרקום לתינוק

בבחירת אינטרקום לתינוק נמליץ לעבור על מספר מאפיינים שמערכות שונות מעניקות כדי להחליט במה תרצו להשקיע:

  • גלאי טמפרטורה: במקרה של מזג אוויר משתנה או מערכת חימום שצריכה ניטור, נמליץ להשקיע בחיישן טמפרטורה שיעזור לכם לפקח על מזג האוויר בחדר.
  • רמקול דו כיווני: האם אתם מעוניינים לשמוע מה קורה בחדר ולדבר לתינוק? אולי תצטרכו רק אחד מהמאפיינים? במקרה בו חשוב לכם לפקח על הרעש בחדר אבל לא בא לכם להאזין לקולות ולצפצופים באופן קבוע, נמליץ על חיישן שמתרגם רעש לנורות צבעוניות ויזעיק אתכם עם אזעקה רק במקרים קיצוניים.
  • תרצו לראות את מיטת התינוק או רק לקבל התראות? שקלו האם להשקיע במוניטור עם מסך ומצלמה או בחיישן קול ותנועה בלבד.

כדי לסייע לכם בתהליך בחירת האינטרקום יצרנו עבורכם כתבה ובה המלצות לבחירת אינטרקום לתינוקות, מוזמנים לעיין בהמלצות וללמוד עוד ממש והעיקר – המשיכו לישון ברוגע 😉

אז מה היה לנו עד עכשיו

דרגו את הכתבה
לקבלת הצעת מחיר ללמה אינטרקום לתינוק חשוב כל כך? השאירו פרטים בטופס
לייעוץ חינם ובדיקת זמינות ללמה אינטרקום לתינוק חשוב כל כך? השאירו פרטים ונחזור בהקדם

הביטחון שלכם חשוב לנו

השאירו פרטים וקבלו ייעוץ חינם למערכת אבטחה לבית