אינטרקום ip

לקבלת הצעת מחיר לאינטרקום ip

אינטרקום הוא שם כולל למערכת של אביזרים שמיועדת לסייע בהשגחה על אזור או מבנה ולשלוט במי שנכנס לאזור – במקרה זה, מערכת שפועלת בטכנולוגיית חיבור ip.

מערכות אינטרקום ip נחשבות למשוכללות ומתקדמות והן יכולות להיות מותאמות באופן אישי לבתים פרטיים או למבנים של ארגונים וחברות גדולים.

מערכת האינטרקום מהווה חלק בלתי נפרד ממערכת שמירה ואבטחה היקפית לבית או למשרד שלכם. את האינטרקום אפשר למצוא בשלל בנייני מגורים או משרדים והוא משמש ליצירת קשר מרחוק עם מי שנמצא בכניסה לבניין או ביציאה ממנו.

ישנם כמה וכמה דגמים של מערכות אינטרקום ip שנבדלים זה מזה בפונקציות הטכניות שהאינטרקום מציע, וכאן נכנס לתמונה הנושא של התאמה אישית.

ישנן מערכות אינטרקום ip שמשלבות רק אפשרויות שמע ויש כאלה שאפשר גם לראות דרכן מי מצלצל. אינטרקום ip יכול להיות חלק ממערכת אבטחה מקיפה, באמצעות טכנולוגיית טלוויזיה במעגל סגור, וכאן טמון אחד היתרונות הגדולים שלו.

אינטרקום ip פועל בטכנולוגיה שמחברת בין רכיבי המערכת דרך חיבור רשת – כבל רשת או חיבור אלחוטי.

הייחוד שלו הוא בכך שכל רכיב של המערכת מקבל כתובת ip מקומית (לכן קוראים למערכת כך) והתוצאה היא מערכת שקל לתפעל אותו, שאפשר לגשת אליה גם מרחוק, דרך מכשירים חיצוניים, ושניתן להזרים את כל נתוני האינטרקום לאינטרנט בזמן אמת.

מערכות אינטרקום ip – יתרונות וחסרונות

היתרונות של מערכת אינטרקום ip מגוונים:

  • התאמה אישית – לעולם לא יהיו שתי מערכות אינטרקום ip שתהיינה לגמרי זהות מבחינת כל הרכיבים והאביזרים שמרכיבים אותן. הבית שלכם זקוק לשני מוקדי אינטרקום? אפשר לבצע זאת. רוצים לחבר מספר ניידים של בני הבית אל האינטרקום? קל. אין טעם לבחור ברכיבים שלא נדרשים או מתאימים לשימוש שלכם, ולכן חשוב מאד להיעזר במרכיב המערכת ולבחור בדיוק את מה שצריך.
  • גיוון – המערכת יכולה להיות מורכבת משלל אביזרים ואפשר להוסיף לה תוספות מורכבות – מצלמות שמרכזות את הצילומים במערכת טלוויזיה במעגל סגור, מערכת שמע בלבד, אפשרות לתוספת של לוח מקשים לצורך הקשת קוד לפתיחה או סגירה ועוד.
  • התבססות על האינטרנט – בזכות רשת האינטרנט מערכות השמירה והאבטחה כיום נחשבות להרבה יותר יעילות, מתוחכמות ואיכותיות. הצילומים שמצלמות האינטרקום מספקות הם צילומים ברמה גבוהה, בזכות שימוש בענן אפשר לעשות שימוש בנפח אחסון גבוה וכך לשמור היסטוריה ארוכה של צילומים, שמע ונתונים.

אישה לוחצת על האינטרקום

  • התאמה לסוגי לקוחות שונים – בתים פרטיים, דירות בבנייני מגורים משותפים, בנייני משרדים או חניונים – מערכות אינטרקום ip מתאימות לשלל מקומות בהם יש להשגיח ולשמור מרחוק על הכניסה והיציאה המסודרות.
  • חיבורים – החיבורים בין רכיבי המערכת השונים יכולים להתבצע בעזרת כבל רשת בלבד, וכך אין צורך להשקיע בתשתית מורכבת עם חוטים רבים ושונים.
  • בחירת אביזרים ואפשרויות – עם מצלמה או בלי? עם קוד להקשת קוד או רק פתיחה על ידי מי שמוסמך לכך לאחר הזדהות דרך האינטרקום? הכל נתון לבחירתכם.
  • מחיר – בזכות ההתאמה האישית והבחירה המדויקת של האביזרים שירכיבו את המערכת – מחירי מערכת האינטרקום שהלקוח ישלם יהיה הנכון והמדויק ביותר עבורו, ללא תוספות שאין לו צורך בהן וללא צורך להתאים לתשתית קווית קיימת.

מערכת מובנית או כזאת שמרכיבים לבד?

אחד הנושאים שהרבה לקוחות פוטנציאליים מתחבטים בהם הוא הבחירה בין מערכות מובנות שהחברה המקצועית מציעה – לבין בחירה, אחד לאחד, של האביזרים השונים שביחד בסופו של דבר ירכיבו את מערכת האינטרקום.

בדיוק לשם כך חשוב לקבל ייעוץ מאיש מקצוע שגם מכיר את מערכות האינטרקום ip המובילות בשוק וגם מכיר את הלקוח ואת הצרכים שלו.

לעיתים קרובות החברה שממנה קונים את המערכת מציעה הוזלה במחיר בעזרת הרכבת חבילה שכוללת כמה אביזרים מהותיים.

אך חשוב מאד לבחון לעומק האם החבילה הזאת מתאימה ללקוח, האם היא תיתן לו את המענה הדרוש לו ובאופן כללי האם היא מורכבת מהאביזרים הנכונים והמתאימים למבנה הבית שלו.

יכול להיות שמערכת מצומצמת שכזאת תהיה מתאימה בתוספת קטנה של רכיב או שניים ואז תתאים במדויק.

כאשר מדובר בחברה או ארגון, יש לקחת בחשבון את הצורך במערכת חזקה שמיועדת לשימוש של עובדים רבים.

כמו כן, חשוב להתאים לבניין מערכת אינטרקום ip שמחזיקה באפליקציה בה אפשר לדרג רמות הרשאות שונות, כדי לאפשר לעובדים בכירים לפתוח את הבניין בכל מצב ולמנוע מעובדים זוטרים להכניס אנשים שאינם הם עצמם.

במקרים רבים מערכת זו צריכה להתממשק גם עם מערכת רישום נוכחות – ואפשר לשלב אפשרות הכנסת עובדים לבניין בעזרת שבב או זיהוי פנים או טביעות אצבעות.

מתי כדאי להתקין אינטרקום ip?

בניגוד לדעה הרווחת – התקנת אינטרקום מסוג זה לא מתאימות אך ורק לבתי מגורים וניתן להתאים את רכיבי המערכות על פי הצרכים ועל פי המענה הנדרש של כל לקוח ולקוח. מערכות אינטרקום ip נפוצות גם בחניונים ובכניסה לבניינים.

לכל מבנה או מקום תתאים מערכת אחרת, כזו שתעמוד בדרישות של המקום, ולכן חשוב לפנות לחברה מקצועית ובעלת ניסיון בתחום כדי להיעזר באנשי מקצוע מומחים שמכירים את התחום, בקיאים בו ויוכלו לתרום מהידע העשיר שלהם לכל לקוח ולקוח בהתאמה של כל הרכיבים והאביזרים שירכיבו את המערכת.

קבלו הצעת להתקנת אינטרקום Ip. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

אז מה היה לנו עד עכשיו

דרגו את הכתבה
לקבלת הצעת מחיר לאינטרקום ip השאירו פרטים בטופס
לייעוץ חינם ובדיקת זמינות לאינטרקום ip השאירו פרטים ונחזור בהקדם

הביטחון שלכם חשוב לנו

השאירו פרטים וקבלו ייעוץ חינם למערכת אבטחה לבית