מה זה אינטרקום אלחוטי wifi

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
את האינטרקום כולנו מכירים. אבל כשמנסים להבין איזה סוג אינטרקום כדאי להתקין, הבעיה מתחילה… אינטרקום קולי או עם מצלמה? האם כדאי לשלב בו קודן או מפתח? ומה עם החיבור - אלחוטי או קווי?
אינטרקום אלחוטי wifi

תוכן עניינים

מהו אינטרקום אלחוטי ואיך הוא עובד?

אינטרקום אלחוטי WIFI נפוץ לאחרונה בקרב המתקינים והמשתמשים, מכמה סיבות טובות: הוא דורש התקנה פשוטה ללא חיווט, הוא מתחבר לניידים של תושבי הבית, והוא מכיל ים של אופציות והרחבות שימושיות במיוחד שיהפכו אותו מסתם מכשיר לאמצעי הגנה מתוחכם וקל לשימוש.

בניגוד לאינטרקום קווי, אינטרקום אלחוטי צריך להתחבר רק לחשמל (כשבמכשירים רבים מדובר בסוללה פשוטה) ולכן חוסך את החיווט עד הבית. הקודן שמותקן מחוץ לבית מתחבר לרשת ה-WiFi (ולפעמים גם לבלוטות') ובכך מאפשר לו להצטרף לרשת מכשירי החשמל הביתיים, בניגוד לאינטרקום קווי שנשאר מנותק מכל דבר שאינו מכשיר הקצה הביתי.

אם קיים חשש שהווי-פיי לא יגיע עד לקודן ובעיות קליטה ימנעו ממנו לעבוד כמו שצריך, ניתן לחבר אותו בכבל רשת למוקד האינטרנט הביתי. כך הוא אמנם "קווי" אבל מאפשר להשתמש בכל האופציות שדורשות חיבור לרשת. שווה.

השאירו פרטים וקבלו ייעוץ חינם ממומחה למערכות אבטחה

פיצ'רים נוספים:

  • קודם כל, שימו לב לפיצ'ר המרכזי בגללו משתלם להשקיע באינטרקום אלחוטי טוב: פאנל האינטרקום יוכל להתחבר בעזרת אפליקציה ייעודית ל-8 טלפונים חכמים! כל בני המשפחה יוכלו לקבל קריאות מפתח הבית היישר לנייד ולפתוח את הדלת מרחוק. 

  • הפאנלים יאפשרו לכם להרגיש בטוחים יותר: הם בנויים כמערכת אנטי-ונדל ומוגנים היטב מפני השחתה, ניתוק ופריצה.

  • רבים מסוגי מכשירי האינטרקום האלחוטיים מציעים לא רק שיחה קולית באיכות מעולה, אלא גם שיחת וידאו לשני הצדדים. תוכלו לנהל דיון עם מי שעומד בשער בשדה ראייה של 120-160 מעלות ובאיכות של כ-1080P ומעלה לכל מכשיר.

  • רוצים להקליט את המתרחש מול המצלמה לפני הצלצול או במהלך השיחה? רבים מהפאנלים תומכים באפשרות ההקלטה, עם תיעוד ושמירת הנתונים באחסון ענן. ברוב המקרים הפיצ'ר הזה יינתן ברכישת מנוי להרחבה המתאימה. 

  • חלק מהמצלמות מציעות שימוש בגלאי תנועה, שישגיח על מה שקורה מול השער, יבדוק מתי התנועה היא של מכונית או חיה ויתעורר כשיזהה פנייה של אדם.

  • כחלק מהפיצ'ר הקודם, ניתן להוסיף למכשיר גם אפשרות לזיהוי פנים – כדי שתקבלו לטלפון קריאה בסגנון "סבתא נחמה רוצה להיכנס" ותוכלו לייעל את תהליך ההסתכלות באינטרקום ופתיחת השער.

  • ולבסוף, מכשירי האינטרקום האלחוטיים יכולים להתחבר למערכת הביתית שלכם כדי להצטרף למערכת הבית החכם ולחסוך לכם עבודה. רבים מהמכשירים תומכים בחיבור לאלקסה ולעוזרות אישיות נוספות, כדי שבמקרה הצורך תוכלו להכריז "אלקסה, הציגי לי את מי שנמצא בשער" ולפתוח אותו בלי לקום מהכיסא. 

העתיד כבר כאן 😉 סיקרנו עבורכם שלושה אינטרקומים מומלצים

שתפו:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מאחורי אתר safety

אתר safety משתף פעולה עם מותגים וחברות בתחום אבטחת הבית על מנת לתת לכם את כל המידע הנחוץ לאבטחת הבית.

כתבות אחרונות

קבלו הצעת מחיר להתקנת מערכת אבטחה ביתית

צריכים עזרה לבחור?

קבלו הצעת מחיר מותאמת אישית לצרכים שלכם

הביטחון שלכם חשוב לנו

השאירו פרטים וקבלו ייעוץ חינם למערכת אבטחה לבית

הביטחון שלכם חשוב לנו ❤

השאירו פרטים וקבלו ייעוץ חינם למערכת אינטרקום לבית

מלאו את השאלון החכם שלנו וקבלו הצעת מחיר מדויקת לצרכים שלכם.

מצלמות אבטחה לעסק? לחץ כאן

צריכים עזרה? לחצו כאן

דילוג לתוכן