סוגי מערכות אזעקה ומה מומלץ

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
בשוק מערכות האזעקה ישנם מגוון רחב של מוצרים ושירותים שונים, איך תדעו מה לבחור ומה נכון בשבילכם? המשיכו לקרוא
מערכות אזעקה

בחירות, בחירות, כל החיים שלנו מלאים בהן – לא רק בפוליטיקה אלא גם ברצף ההחלטות היומיומי. מה בא לי לאכול היום? האם יש לי כוח לעשות כושר הערב? לתת לילדה סוכריה או עגבניה?

כשהבחירות מגיעות לבית שלנו הן מקבלות משמעות יתרה מאחר ומדובר במקום הכי מושקע בחיינו. אנחנו מקדישים זמן, משאבים ומאמץ כדי להפוך כל חלק בבית למושלם ולכן כל החלטה צריכה להיעשות בכובד ראש. בהתקנת מערכות אבטחה העסק נהיה אפילו יותר רציני, כי תפקוד נכון שלהן יכול להציל אתכם מאסון.

שוק האזעקות מציע לקונה המודרני מאות מערכות אזעקה שמורכבות מרכיבים שונים בעלי תפקודים מגוונים. אבל לא כולם צריכים להשתמש בכל פיצ'ר מוצע – אם תרצו לאבטח את החצר תצטרכו מערכת שונה מזו שמאבטחת את הבית, כמו שלכל לקוח יש דרישות אחרות מהמערכת במקרה חירום.

מערכות האזעקה השונות בנויות מעשרות רכיבים וגלאים אותם יש להתקין ברחבי הבית במיקומים אסטרטגיים כדי לגרום למערכת לפעול ביעילות. בואו נכיר סוגים חשובים של מערכות אזעקה המוצעות בשוק ונדייק עבורכם את המאפיינים המתאימים ביותר:

 1. חיישנים חיצוניים או פנימיים בלבד?
  האם הבית שלכם הוא בית פרטי או דירה בבניין? בית פרטי נגיש יותר לפריצה וחשוף יותר לרחוב, ולכן דורש מערכת אזעקה מתוחכמת שתוכל לעמוד בתנאי שטח בצד החיצוני של הבית. לעומת זאת, לדירה בבניין קיים על פי רוב שטח חיצוני מצומצם שכולל מרפסת או קיר חיצוני. גם אותם יש לאבטח עם חיישנים מתאימים, אבל הדרישות מהמערכת יהיו שונות בתכלית ולכן חשוב לאפיין את כמות השטח החיצוני של הבית ולהתאים מערכת שתענה לכך במדויק.
 2. מערכת אלחוטית או קווית?
  מערכת אזעקה קווית מושתלת בקירות הבית, פועלת במערכת סגורה ואין צורך להחליף לה בטריה. מצד שני, יש להתקין אותה מראש בתוך הקיר ולכן אם אתם לא בונים או משפצים את הבית כרגע, סביר להניח שתעדיפו מערכת אחרת. הפתרון הוא מערכת אזעקה אלחוטית: היא מחברת בין החיישנים על בסיס ווי-פיי או תדר פנימי, דורשת מעט יותר אחזקה אבל מאוד נוחה לשימוש ומומלצת לגמישים מביניכם.
 3. פנייה למוקד או רק אליכם במקרה חירום?
  מישהו פורץ לבית, חס ושלום! מה קורה עכשיו? המערכת הופעלה, הצפירה החלה, ואתם צריכים להחליט מראש אם תרצו לערב כעת מוקד אבטחה שיבדיל בין אזעקת שווא למקרה חירום ויזעיק כוח מתאים, או שתרצו לקבל את הפנייה לטלפון שלכם ולבדוק מה קרה בעצמכם. שתי האופציות אפשריות ומקובלות – בהתאם לצרכים שלכם.
 4. מערכת גלויה לעין או נסתרת?
  כאן השאלה תלויה בעיקר בסוג הבניין: בבניינים ציבוריים לרוב מערכת האזעקה תהיה מוסתרת, ובבית פרטי לרוב תרצו להציב הבהוב בולט לעין כדי ליצור הרתעה בקרב הפורץ העתידי. כדאי לחשוב על נראות הרכיבים שתתקינו כדי שעיצוב המערכת לא יהרוס לכם את הויזואליזציה בבית.

מחפשים המלצה למערכת אזעקה מוצלחת? אספנו לכם את כמה מהחביבות עלינו כאן.

שמרו על עצמכם!

דרגו את הכתבה
שתפו:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
דרגו את הכתבה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

מאחורי אתר safety

אתר safety משתף פעולה עם מותגים וחברות בתחום אבטחת הבית על מנת לתת לכם את כל המידע הנחוץ לאבטחת הבית.

כתבות אחרונות

הירשמו לניוזלטר שלנו והישארו מעודכנים

צריכים עזרה לבחור?

קבלו הצעת מחיר מותאמת אישית לצרכים שלכם

הביטחון שלכם חשוב לנו

השאירו פרטים וקבלו ייעוץ חינם למערכת אבטחה לבית

הביטחון שלכם חשוב לנו ❤

השאירו פרטים וקבלו ייעוץ חינם למערכת אזעקה לבית

מלאו את השאלון החכם שלנו וקבלו הצעת מחיר מדויקת לצרכים שלכם.

מצלמות אבטחה לעסק? לחץ כאן

צריכים עזרה? לחצו כאן