מצלמות דמה – איך זה יכול לעזור לנו

לקבלת הצעת מחיר למצלמות דמה – איך זה יכול לעזור לנו

מעוניינים להתקין מצלמות אבטחה לבית ומתלבטים לגבי המחיר? מצלמות דמה יכולות לעזור לכם להגביר את ההרתעה ולמנוע כ-50 אחוז מהפריצות הפוטנציאליות וכמובן במחיר הרבה יותר משתלם. אז האם זה כדאי? הישארו איתנו.

 

מהן מצלמות דמה?

כולנו היינו רוצים לרשת את המרחב הביתי שלנו ברשת מצלמות אבטחה משוכללת ומתוחכמת, שתתפוס כל תנועה באיכות מלאה, שתסגיר את זהותו של כל מי שמנסה לפרוץ לבית ושתגרום לנו להישאר בטוחים ושלווים לחלוטין בבית. אבל ליצירת רשת הרתעה עוצמתית כזו דרוש מגוון גדול של מצלמות אבטחה ומכשירים מתקדמים, יחד עם עלות התקנה לא קטנה. הסכום הכולל יכול להרתיע רבים מהתקנת מצלמות אבטחה, ובכך יישארו ללא שום אמצעי אבטחה וייאלצו לסמוך על מנעולי הבית ועל המזל ולהתפלל שלא ינסו לפרוץ לביתם. לא בדיוק המצב האופטימלי…

מצלמות דמה מספקות פתרון ביניים איכותי. מדובר במכשיר שמתוכנן כך שייראה בדיוק – אבל ממש – כמו מצלמות אבטחה אמיתיות. את מצלמת הדמה תולים במקום אסטרטגי (בו הייתה מונחת מצלמה אמיתית לו הייתה כזו) ומטרתה היא להרתיע פורצים ולגרום להם לחשוב פעמיים לפני שיחליטו לנסות להיכנס לביתכם.

מצלמת אבטחה דמה

מהם היתרונות של מצלמת דמה?

מאחר ומדובר במצלמה "בכאילו" בלבד, היא לא אמורה לפעול כמצלמת אבטחה אמיתית אלא רק ליצור רושם של אחת כזו. לכן המצלמה זולה מאוד: מצלמות דמה יכולות לעלות אפילו 30 ש"ח, מחיר זעום, כשהיקרות ביותר לא יעלו הרבה מעל 100 ש"ח. מדובר במחיר זניח עבור רובם המוחלט של הצרכנים.

במחיר כזה ניתן להשיג מצרך יקר ערך: הרתעה. סביר להניח שלפחות חצי ממקרי הפריצה יימנעו ברגע שהפורץ ישים לב לקיומה של מצלמת אבטחה – ולכן מצלמת דמה תוכל להעניק לכם שקט נפשי גדול תמורת עלות מזערית.

נשמע נפלא, מהם החסרונות?

מצלמת דמה, עד כמה שהיא חשובה להרתעה, היא לא מצלמה אמיתית. לכן במקרה בו אירעה פריצה לבית מצלמת הדמה לא תיתן שום ערך מעשי: היא לא הקליטה את המעשה.

לכן מומלץ להתקין מצלמות דמה במקרים בהם ההרתעה חשובה לכם במיוחד והתקציב שלכם אינו גבוה. כך תוכלו להרוויח ביטחון יחסי תמורת עלות נמוכה.

אילו מצלמות דמה ניתן להשיג?

בניסיון לגרום למצלמות הדמה להיראות כמה שיותר קרובות למציאות, כך שאפילו הפורץ המנוסה ביותר לא יבדיל בינה לבין מצלמה אמיתית, מצלמות הדמה נבנות כהעתקים מדויקים של דגמי מצלמות קיימים.

פיצ'רים נוספים במצלמות דמה:

  • אור אדום מהבהב, שיוצר רושם של מצלמה פועלת. במקרים בהם תרצו להתקין מצלמות אבטחה בחצר הבית תוכלו לרכוש מצלמה שנטענת באופן סולארי וכך לא תצטרכו אפילו לטרוח ולהחליף לה סוללות.
  • חלק ממצלמות הדמה מכילות חיישני תנועה שגורמים למצלמה לנוע במקרה של תזוזה. בכך היא יוצרת רושם משכנע עוד יותר – קשה שלא להירתע כשמצלמה מסתובבת היישר אליך.
  • מצלמות דמה בעלות תאורת לילה שידגישו את קיום המצלמה בחושך.
  • מצלמות דמה המשולבות באזעקה אמיתית – כך שחיישן תנועה שיקלוט את הפורץ יוכל להזעיק את בני הבית במקביל להרתעה.

נראה כמו פתרון יעיל עבורכם? התקנת מצלמת דמה היא זולה ופשוטה. צרו קשר עם המומחים שלנו ונשמח לעזור.

אז מה היה לנו עד עכשיו

דרגו את הכתבה
לקבלת הצעת מחיר למצלמות דמה – איך זה יכול לעזור לנו השאירו פרטים בטופס
לייעוץ חינם ובדיקת זמינות למצלמות דמה – איך זה יכול לעזור לנו השאירו פרטים ונחזור בהקדם

הביטחון שלכם חשוב לנו

השאירו פרטים וקבלו ייעוץ חינם למערכת אבטחה לבית