5 סיבות למה כדאי שתהיה לכם מצלמת רכב

לקבלת הצעת מחיר ל5 סיבות למה כדאי שתהיה לכם מצלמת רכב

מצלמת רכב היא מוצר חובה היום לכל כלי רכב שנמצא על הכביש, בין אם יש לכם רכב פרטי, משאית או אפילו אופנוע מצלמת רכב תתעד את המתרחש בכביש ותעזור לכם במקרה הצורך.

 

מה היתרונות של קניית מצלמת רכב?

תיעוד של המתרחש בעת תאונה – למרות שאנחנו לא רוצים לחשוב על זה יותר מדי, לצערנו תאונות דרכים קורות מדי יום והרבה פעמים אחרי התאונה אנחנו יכולים להיסחב שנים עם משפטים של חברות הביטוח עד שיחליטו "מי אשם" ומי צריך לשאת בנזק, אז אנחנו לא אומרים שמצלמת רכב תזרז יותר מדי את התהליך המייגע, אך היא בהחלט יכולה לספק נקודת אור על מה שקרה בתאונה.

תיעוד במקרה של דו"ח תנועה – קרה לכם פעם ששוטר עצר אותכם ולא בדיוק הבנתם על מה? או אפילו החליט לתת לכם דו"ח על משהו שאתם לא בטוחים שעשיתם? מצלמת רכב תעזור לכם לתעד בדיוק מה קרה ואף להוכיח אם באמת לא ביצעתם שום עבירה. בנוסף בעת השיחה עם השוטר אנחנו רשאים לכוון את מצלמת הרכב לשיחה ולתעד הכל.

תיעוד טיולים ונסיעות – אם אתם אוהבים לטייל בארץ מצלמת רכב יכולה לעזור לכם בתיעוד של נופים יפים בדרך הנסיעה ואפילו גם אפשר לסובב אותה ולצלם את היושבים ברכב.

תאונות חנייה – קרה לכם בעבר שהגעתם למקום החנייה של הרכב שלכם, ושמת לב שיש "דפיקה" באוטו ואפילו לא השאירו פתק!? למי שזה לא קרה אני יכול לספר שזאת באמת חוויה לא נעימה להוציא כמה מאות שקלים במוסך על משהו שאתה אפילו לא יודע להסביר איך הוא קרה. במקרה כזה מצלמת רכב יכולה לתעד את כל מה שקרה וכמובן תוכלו לגשת למשטרה עם הצילומים.

צילום "אירועים חריגים" – כן, החלטנו להכניס גם את הסיבה הזאת כי קרו כבר מקרים שמצלמות רכב תפסו צילומים נדירים של אירועים שהתרחשו בצד הדרך בזמן הנסיעה. מצלמת רכב  

אז איך לבחור מצלמה לרכב?

נכון להיום אפשר להגיד שהשוק רווי בסוגים שונים של מצלמות לרכב, מצלמות דו כיווניות, מצלמות עם ראיית לילה, מצלמות רכב עם WIFI ועוד. הנה כמה דברים שכדאי לכם לבדוק לפני שאתם רוכשים מצלמת רכב.

 • כרטיס זיכרון

  בדקו האם מצלמת הרכב כוללת כרטיס זיכרון. שעות הצילום יכולות לנוע מ-3.5 שעות צילום לכרטיס של 32 ג'יגה ועד 14 שעות ויותר מזה בכרטיס זיכרון של 128 ג'יגה.

 • איכות צילום

  בקשו לראות צילומים שמצלמת הרכב צילמה ותבדקו אם איכות הצילום מספקת ביחס למחיר.

 • זווית צילום

  ברוב מצלמות הרכב זווית הצילום נעה בין 100 ל – 170 מעלות וזהו דבר שיכול להשפיע אם בסופו של דבר המצלמה "קלטה" את המתרחש בדרך או לא. ההמלצה שלנו היא לקנות מצלמת רכב שמצלמת זווית של 120 מעלות לפחות.

 • מחיר המצלמה

  מחירי מצלמות רכב מתחילות ממחיר של 100 שקלים ויכולות גם להגיע לאלפי שקלים למצלמות הרכב המשוכללות ביותר, לכן חשוב קודם כל לבדוק מה הצרכים שלכם ואז לבחור את המצלמה המתאימה בסכום הגיוני.

אז מה אנחנו חושבים?

מצלמת רכב אולי לא יכולה להציל חיים, אך היא בהחלט יכולה לעזור במצבים רבים וזה כאמור עבור עלות של כמה מאות שקלים בודדים. בכדי לעזור לכם לבחור את מצלמת הרכב הטובה ביותר במחיר הגיוני, המומחים של safety חיפשו, חקרו ובסופו של דבר מצאו את שלושת מצלמות הרכב הטובות ביותר ובמחירים הגיוניים לגמרי. אז אנחנו מזמינים אותכם לקרוא את הכתבה ולבחור את הטוב בשבילכם.

אז מה היה לנו עד עכשיו

דרגו את הכתבה
לקבלת הצעת מחיר ל5 סיבות למה כדאי שתהיה לכם מצלמת רכב השאירו פרטים בטופס
לייעוץ חינם ובדיקת זמינות ל5 סיבות למה כדאי שתהיה לכם מצלמת רכב השאירו פרטים ונחזור בהקדם

הביטחון שלכם חשוב לנו

השאירו פרטים וקבלו ייעוץ חינם למערכת אבטחה לבית